Nagroda Nobla w dziedzinie chemii – transmisja z CWiD UW

Dziś światem rządzić będzie chemia! Już po godz. 11:35 poznamy osobę wyróżnioną Nagrodą Nobla z tej dziedziny. Jest ona przyznawana od 1901 roku – czyli od początku istnienia Noblowskiej inicjatywy. Kto dziś zostanie laureatką lub laureatem?

Wspólnie z ekspertkami oraz ekspertami z Wydziału Chemii Uniwersytetu Warszawskiego zapraszamy na transmisję z centrum informacyjnego Tygodnia Noblowskiego – Centrum Współpracy i Dialogu Uniwersytetu Warszawskiego.

Dziś w Centrum Współpracy i Dialogu UW gościmy:

* dr Marię Górną z Zakładu Chemii Teoretycznej i Strukturalnej, Wydział Chemii UW
* prof. dr. hab. Pawła Kuleszę z Zakładu Chemii Nieorganicznej i Analitycznej, Wydział Chemii UW
* dr. hab. Wiktora Lewandowskiego z Zakładu Chemii Organicznej i Technologii Chemicznej, Wydział Chemii UW
* prof. dr. hab. Sławomira Sęka z Zakładu Chemii Nieorganicznej i Analitycznej, Wydział Chemii UW

Data publikacji: 06 października 2021

Data ostatniej modyfikacji: 07 października 2021